HIKOKI 782781 Starlock saw blade MSU52PKR for mutitools 26x52mm
Product description
  • Multi tool blade Starlock MSU52PKR
Key features according to our expert
  • Blade length: 52 mm
  • Width: 26 mm
  • Thickness: 0,8 mm
Specifications / All features
  • Brand: HIKOKI
  • EAN: 8717574051742
  • Supplier number: HIKOKI 782781
Blade length
52 mm
Width
26 mm
Thickness
0,8 mm